TEENUSED

Hamba laminaadid Tallinnas

Professionaalne tase
Õpime ja areneme pidevalt
Kaasaegsed materjalid
USA, Saksamaa, Šveits, Iisrael
Laitmatu steriilsus
Range puhtuse järgimine
Valu ja stressita
Lastele ja täiskasvanutele

Teenusest

Viniirid/laminaadid on hammaste keraamilised katted, mida kasutatakse esteetiliseks restaureerimiseks ja väiksemate hambumuse probleemide korral. Implantaatide paigaldamise peaks läbi viima kogenud spetsialist, kes tagab katete usaldusväärse fikseerimise.

Katete abil on võimalik parandada:

  • Hammaste värvi. Emaili värvuse muutusi võib seostada mitte ainult toidupigmentide või hambakatuga, vaid ka mõne hambahaigusega. Näiteks fluoroosi korral valgendamine hammaste loomulikku värvi ei taasta. Sel juhul on ainsaks võimaluseks katete paigaldamine.
  • Hambavahesid (trema, diastema). Väikesed hambavahed on veel üheks esteetiliseks probleemiks, mida on võimalik laminaatidega parandada. Katteplaadid võimaldavad teil parandada oma naeratust vaid ühe arstivisiidiga ilma mitmeid kuid breketite kandmise ja piiranguteta.
  • Mõrasid ja täkkeid, mis on emaili defektid, mille kaudu võivad patogeensed mikroorganismid hamba sügavamatesse kihtidesse tungida. Eesmise hambagrupi täitmine ei pruugi alati piisavalt esteetilist tulemust tuua. Seetõttu soovitavad hambaarstid eelistada hambumuse korrigeerimist laminaatidega.
  • Mõningaid hambadefekte. Keraamiliste täidiste (onlay) abil on võimalik parandada selliseid defekte nagu emaili hüpoplaasia, igemenaeratus, kergelt kõverad hambad, kiilukujulised defektid.

Hinnakiri

Viniirid EEViniirid hind
Viniirid, alates€650.00

Hambaravihüvitis

Rocca Dent on Tervisekassa lepingupartneriks nii laste kui ka täiskasvanute hambaravi osutamisel.

Järelmaks

Koostöös LIISI-ga saame teile pakkuda paindlikkust hambaraviteenuste eest tasumisel. Lepingu sõlmimise protsess on kiire ja lihtne, selleks tuleb vaid meie administraatoriga ühendust võtta.

Meie spetsialistid

Ravi viivad läbi kogenud ja kõrgelt kvalifitseeritud arstid. Iga konkreetse protseduuri jaoks on meil vajalikud seadmed ja kvaliteetsed materjalid. Hambaarstid valdavad maailma arenenuimates riikides kasutatavaid uuenduslikke tehnikaid. Kõik see võimaldab meil asuda liidripositsioonile ja olla üks parimatest Eestis.

Broneeri aeg

 
Vajutage ukse poolt vasakul asuval sisetelefonil
Kliinik asub teisel korrusel.