TEENUSED

Hammaste kontroll

Professionaalne tase
Õpime ja areneme pidevalt
Kaasaegsed materjalid
USA, Saksamaa, Šveits, Iisrael
Laitmatu steriilsus
Range puhtuse järgimine
Valu ja stressita
Lastele ja täiskasvanutele

Teenusest

Kui soovite, et teie naeratus püsiks kaua kaunis, on hammaste regulaarne kontroll nende tervise seisukohast äärmiselt oluline. See sisaldab hammaste, igemete ja igemeid ümbritsevate kudede regulaarset uuringut, et tuvastada varakult kõikvõimalikud haigused, defektid ja muud probleemid. Sõeluuring võimaldab hambaarstidel avastada ja ravida erinevaid suuõõne haigusi algusjärgus, et teie naeratus jääks kauaks terveks ja ilusaks.

Milleks on seda protseduuri vaja

Suuõõne kontrollil on hammaste ja igemete tervise säilitamises äärmiselt tähtis roll. Toome allpool mõned kõige olulisemad põhjused, miks see peab olema suuhoolduse lahutamatu osa.

  1. Kaariese avastamine. Kaaries ehk hambamädanik võib areneda märkamatult ja varases staadiumis ei pruugi valu põhjustada. Hammaste kontroll aitab tuvastada kaariese esmased tundemärgid ja takistada selle levimist, mis aitab säilitada terve naeratuse.
  2. Igemete seisundi hindamine. See on tähtis selliste igemehaiguste avastamiseks nagu parodontiit ja gingiviit, mis võivad nende hilise avastamise ja hiljaks jäänud ravi korral  lõppeda hammaste kaotusega.
  3. Hammaste kontrolli tulemused võimaldavad hambaarstidel välja töötada raviplaani, mis võib hõlmata selliseid profülaktilisi protseduure nagu hammaste puhastamine ja hambakatu eemaldamine või tõsisemat meditsiinilist sekkumist nagu kaariese ravi, juurekanali täitmine või implantaatide paigaldamine.
  4. Pärast ravi lõppu võimaldab hammaste kontroll näha läbiviidud protseduuride tõhusust ning hammaste ja igemete seisundi pikemaajalist jälgimist.

Kuidas kontroll toimub

Hammaste kontrolliks kasutab hambaarst mitmesuguseid meetodeid ja instrumente. Järgnevalt toome ära peamised etapid ja meetodid.

 

  • Esimeseks sammuks on visuaalne vaatlus. Hambaarst hindab hammaste, igemete ja suu limaskesta  seisundit. Ta otsib kaariese tundemärke, emaili kahjustusi ning katu ja hambakivi olemasolu. Samuti pöörab hambaarst tähelepanu põletikutunnustele, igemete veritsusele ja muudele normist kõrvalekalletele.
  • Hamba-lõualuusüsteemi seisundi täpsemaks hindamiseks kasutatakse röntgenuuringut. Hammaste arvutidiagnostika võimaldab avastada kaariese, juurehaigused, luuanomaaliad ja muud probleemid, mida tavalisel läbivaatusel näha ei ole. Tänapäevased digitaalsed röntgeniaparaadid minimeerivad kiirgusdoosi ja suurendavad uuringu täpsust.
  • Hambaarst võib hammaste kontrollimiseks kasutada ka spetsiaalseid instrumente, näiteks sonde ja speekuleid. Nende abil saab avastada varjatud probleeme ja piirkondi, kus on suurem kaariese või igemehaiguste tekke risk.
  • Sümptomite ja anamneesi analüüs. Hambaarst vestleb patsiendiga, uurib tema sümptomite, valu ja haiguste kohta, mis võivad hammaste seisundit mõjutada. See aitab hambaarstil paremini aru saada patsiendi üldisest tervislikust seisundist ja viia  läbi täpsema uuringu.

Hammaste kontrolli eelised meie kliinikus

Hambakliinikus Rocca Dent töötavad ainult kvalifitseeritud ja hambaravi valdkonnas pikaaegsete kogemustega spetsialistid. Meie kasutada on moodne tehnika ja uuenduslikud seadmed, mis võimaldavad protseduure läbi viia kõrgeimal tasemel. Me töötame teie jaoks välja individuaalse raviplaani vastavalt teie vajadustele ja soovidele, et saavutada parimad võimalikud tulemused. Uskuge, teie naeratus väärib parimat. Võtke meiega ühendust juba täna ja kinkige endale hool ja hoolitsus, mis teeb teie naeratuse kordumatuks.

Hinnakiri

TeenusHind
Kliiniku visiidi baashind€17.00
Injektsioonanesteesia€14.00
Retsepti väljastamine eraldi teenusena€20.00
Konsultatsioon kuni 15 minutit€15.00
Konsultatsioon kuni 30 minutit€30.00
Suukaamera diagnostika€15.00
Diagnostiline dentaalfotograafia€25.00

Hambaravihüvitis

Rocca Dent on Tervisekassa lepingupartneriks nii laste kui ka täiskasvanute hambaravi osutamisel.

Järelmaks

Koostöös LIISI-ga saame teile pakkuda paindlikkust hambaraviteenuste eest tasumisel. Lepingu sõlmimise protsess on kiire ja lihtne, selleks tuleb vaid meie administraatoriga ühendust võtta.

Meie spetsialistid

Ravi viivad läbi kogenud ja kõrgelt kvalifitseeritud arstid. Iga konkreetse protseduuri jaoks on meil vajalikud seadmed ja kvaliteetsed materjalid. Hambaarstid valdavad maailma arenenuimates riikides kasutatavaid uuenduslikke tehnikaid. Kõik see võimaldab meil asuda liidripositsioonile ja olla üks parimatest Eestis.

Broneeri aeg

 
Vajutage ukse poolt vasakul asuval sisetelefonil
Kliinik asub teisel korrusel.