TEENUSED

Hammaste ravi

Professionaalne tase
Õpime ja areneme pidevalt
Kaasaegsed materjalid
USA, Saksamaa, Šveits, Iisrael
Laitmatu steriilsus
Range puhtuse järgimine
Valu ja stressita
Lastele ja täiskasvanutele

Teenusest

Kaaries

Kaaries on hambaemaili hävimine haigusttekitavate bakterite tõttu. Ravi: plekifaasis kaariest ravitakse ilma puurimiseta, hambaemaili remineraliseerides. Esialgse ja sekundaarse kaariese ravi viiakse läbi hambaemaili kahjustatud osa eemaldamise ja tekkinud õõnsusse täidise paigaldamisega. Sügava kaariese korral saab hamba taastamiseks kasutada klaaskiust tihvte, keraamilisi täidiseid, laminaate ja kroone. Visiitide arv: Plekifaasi puhul, esialgse ja keskmise kaariese korral – 1 visiit: Sügava kaariese puhul – 2-3 visiiti.

Pulpiit

Pulpiit on mikroobide tungimine hambasse, millega kaasneb neurovaskulaarse osa põletik. See on sügava kaariese tüsistus. Haigusel on ägedad ja kroonilised etapid. Ravi: Esimesel visiidil ravitakse kohaliku tuimestusega juurekanaleid: eemaldatakse pulp, kanaleid töödeldakse antiseptikumidega. Teisel visiidil plommitakse hamba kanalid. Vahetult pärast seda või järgmise külastuse ajal taastatakse õõnsus 5. põlvkonna fotopolümeerkomposiidiga. Tugeva hambakaariese korral on soovitatav hammas katta krooni või laminaadiga. Pulpiidi ravi visiitide arv: 2-3.

Parodontiit

Parodontiit on hambajuure tipu põletik. Haiguse staadium selgub röntgenuuringul. Röntgeniandmete põhjal otsustab hambaarst, kas hammast saab ravida või tuleb see eemaldada. Ravi: 1. etapp – kirurgiline sekkumine, hambakanalite avamine ja mädapõletiku eemaldamine. 2. etapp – antiseptiline ravi ravimitega ja ajutise täidise panemine. 3. etapp – kontrollpilt ja püsitäidise panemine. Rasketel juhtudel võib osutuda vajalikuks hambaid säästev operatsioon. Külastuste arv: 1-3. Ravi kestus: 1-2 nädalat.

Protseduuride kestus sõltub otseselt haiguse tüübist, selle tähelepanuta jätmise astmest, kõrvaltoimete olemasolust patsiendil. Kogu teabe saate raviarstilt pärast eeluuringut ja uuringuandmete saamist.

Hinnakiri

Hammaste ravi EEHammaste ravi hind
Valguskõvastuv ajutine täidis€25.00
Valguskõvastuv väike täidis€85.00
Valguskõvastuv keskmine täidis€110.00
Valguskõvastuv suur täidis€130.00
Valguskõvastuvate täidistega ulatusliku pinna taastamine€150.00
Valguskõvastuva täidisega hambalaminaadi valmistamine€150.00
Klaasionomeer täidis, 1 kapsel.€60.00
Klaasionomeer täidis, lisakapsel€25.00
1 hamba küretaaž€18.00
1 sektori küretaaž€35.00
Fluoroteraapia 4 hambale€10.00

Hambaravihüvitis

Rocca Dent on Tervisekassa lepingupartneriks nii laste kui ka täiskasvanute hambaravi osutamisel.

Järelmaks

Koostöös LIISI-ga saame teile pakkuda paindlikkust hambaraviteenuste eest tasumisel. Lepingu sõlmimise protsess on kiire ja lihtne, selleks tuleb vaid meie administraatoriga ühendust võtta.

Meie spetsialistid

Ravi viivad läbi kogenud ja kõrgelt kvalifitseeritud arstid. Iga konkreetse protseduuri jaoks on meil vajalikud seadmed ja kvaliteetsed materjalid. Hambaarstid valdavad maailma arenenuimates riikides kasutatavaid uuenduslikke tehnikaid. Kõik see võimaldab meil asuda liidripositsioonile ja olla üks parimatest Eestis.

Broneeri aeg

 
Vajutage ukse poolt vasakul asuval sisetelefonil
Kliinik asub teisel korrusel.